امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38678
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس، حامد کرزی بنا به دعوت رسمی «نواز شریف» نخست وزیر پاکستان،صبح امروز در رأس یک هیئت عالی رتبه دولتی، عازم ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس، حامد کرزی بنا به دعوت رسمی «نواز شریف» نخست وزیر پاکستان،صبح امروز در رأس یک هیئت عالی رتبه دولتی، عازم اسلام‌آباد پایتخت پاکستان شد.

رئیس جمهور افغانستان در جریان این سفر رسمی یک روزه به پاکستان با نواز شریف و رئیس جمهور آن کشور به طور جداگانه دیدار خواهد کرد و با آنان در خصوص مسائل مختلف از جمله مبارزه جدی پاکستان علیه تروریسم، روند صلح و گسترش روابط میان 2 کشور بحث و گفت‌وگو خواهد کرد.

همراهان کرزی در این سفر، «زلمی رسول» وزیر امور خارجه، «رنگین دادفر سپنتا» مشاور امنیت ملی، «عمر زاخیلوال» وزیر دارایی، «اشرف غنی احمدزی» رئیس کمیسیون انتقال، «صلاح‌الدین ربانی» رئیس شورای عالی صلح، «عبدالکریم خرم» رئیس دفتر رئیس جمهور، «ارشاد احمدی» معاون سیاسی وزارت امور خارجه، «حمیرا لودین اعتمادی» معاون رئیس دفتر ریاست جمهوری و «ایمل فیضی» سخنگوی کرزی هستند.

این بیستمین باری است که حامد کرزی به اسلام‌آباد سفر می‌کند و برای نخستین بار است که وی با نخست وزیر جدید پاکستان به طور رو در رو ملاقات می‌کند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها