امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38701
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 81
حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ...

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تشکیل جلسه مشترک امروز اعضای هیئت رئیسه مجلس با رؤسای شعب 15 گانه بررسی کننده اعتبار نامه نمایندگان خبر داد.

وی گفت: این جلسه مشترک برای تعیین تکلیف کمیسیون‌های تخصصی چهار نماینده میان‌دوره‌ای مجلس که انتخابات ۲۴ خرداد ماه به مجلس راه یافتند، تشکیل خواهد شد.

این عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه یادآور شد: محمدمهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان، شمس‌الله شریعت‌نژاد از حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر، عمران علی‌محمدی از حوزه انتخابیه ایلام و حمیدرضا مشهدی‌عباسی از حوزه انتخابیه دماوند در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس نهم برگزیده شدند و به مجلس نهم راه یافتند که هنوز تکلیف کمیسیون‌های این نمایندگان مشخص نشده است.

به گزارش فارس، شعبه شماره پنج برای محمدمهدی مفتح نماینده تویسرکان عضویت در کمیسیون برنامه و بودجه را به عنوان اولویت اول و کمیسیون اقتصادی را به عنوان اولویت دوم تعیین کرده است.

همچنین همین شعبه برای شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده تنکابن عضویت در کمیسیون کشاورزی را به عنوان اولویت اول و کمیسیون عمران را به عنوان اولویت دوم مشخص کرده است.

شعبه شماره سه نیز برای عمران علی‌محمدی نماینده ایلام عضویت در کمیسیون اجتماعی را به عنوان تنها اولویت اعلام کرده است.

شعبه شماره هفت نیز برای حمیدرضا مشهدی‌عباسی نماینده دماوند عضویت در کمیسیون اجتماعی را به عنوان تنها اولویت تعیین کرده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها