امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38708
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در آخرین روزهای کاری دولت دهم بود که خبرهایی مبنی بر اینکه مرکز امور زنان و خانواده به معاونت ریاست جمهور ارتقا پیدا ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در آخرین روزهای کاری دولت دهم بود که خبرهایی مبنی بر اینکه مرکز امور زنان و خانواده به معاونت ریاست جمهور ارتقا پیدا کرده است، منتشر شد و امید می‌رفت تا این راه در دولت یازدهم ادامه پیدا کند اما در تعیین اعضای هیأت دولت در دولت یازدهم که روز گذشته از سوی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور معرفی شدند اعضای کمیسیون فرهنگی کمیسیون دولت به این ترتیب معرفی شدند: هیات وزیران به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با اصلاح ماده (6) آیین نامه داخلی هیات دولت موافقت کرد.

بر اساس این مصوبه، کمیسیون فرهنگی متشکل از وزیران علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، اطلاعات، ورزش و جوانان،

رئیس مرکز امور زنان و خانواده، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در دولت دهم اواخر خردادماه اعلام کرد: این مرکز به معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری ارتقاء یافت و معاونت توسعه و مدیریت انسانی این موضوع را به نهاد ریاست جمهوری ابلاغ کرد.

ارتقای مرکز امور زنان و خانواده به معاونت از سوی غلامحسین الهام معاون اول احمدی نژاد ابلاغ شده بود و یکی از مطالبات جامعه زنان بود که در پیشبرد اهداف زنان و ارتقای جایگاه آنان گامی مؤثر به شمار می‌آمد.

در حالی از معاونت امور زنان در دولت یازدهم همچنان با عنوان مرکز امور زنان یاد می‌شود که در ابتدای سرکار آمدن دولت تدبیر و امید صحبت از تأسیس وزارتخانه زنان بود و امیدواریم دولت تدبیر تدبیری بیندیشد که جایگاه زنان در موقعیت‌های اجتماعی و خانوادگی ارتقا پیدا کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها