امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38711
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، بهرام عین‌اللهی در حاشیه برگزاری آزمون بورد تخصصی دندانپزشکی که در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، بهرام عین‌اللهی در حاشیه برگزاری آزمون بورد تخصصی دندانپزشکی که در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد در مورد آخرین وضعیت دانشگاه علوم پزشکی ایران در جمع خبرنگاران گفت: نامه جدیدی از دیوان عدالت اداری به وزارت بهداشت نرسیده است.

وی ادامه داد: در ابتدای بحث انتزاع دانشگاه علوم پزشکی ایران در مورد توقف بحث‌های مالی به وزارت بهداشت ابلاغ شد که در این زمینه هیچ اقدامی را انجام ندهد و تاکنون نیز فقط دانشگاه علوم پزشکی تهران در این زمینه اقدام کرده است.

عین‌اللهی گفت: در شورای عالی انقلاب فرهنگی در حدود یک ماه پیش مطرح شد که بحث انتزاع و ادغام دانشگاه‌ها در اختیار وزارتخانه‌های علوم و بهداشت قرار گیرد چرا که در بحث وزارت علوم  نیز دو دانشگاه عباسپور و شهید بهشتی مطرح بوده است.

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: ما تابع قانون هستیم و در دیوان عدالت اداری شکایت مطرح شده همچنان باقی است و به هیئت عمومی دیوان منعکس می‌شود.

عین‌اللهی افزود: اما این سؤال مطرح است که آیا هیئت عمومی دیوان می‌تواند به مصوبه‌ای که شورای انقلاب فرهنگی صادر کرده ورود کند البته بحث‌های حقوقی در این زمینه مطرح است که باید بررسی شوند.

عین‌اللهی در مورد نگرانی دانشجویانی که در کنکور 92 دانشگاه علوم پزشکی ایران را انتخاب کرده‌اند گفت: نگرانی دانشجویان بستگی به مصوبات دارد از نظر قانونی چالش حقوقی بین وزارت بهداشت و حوزه‌های حقوقی دیگر است.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی چیزی که وجود دارد و اعلام هم شده آخرین مصوبه شورای انقلاب فرهنگی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها