امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38720
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمتر از 8 ماه دیگر به سومین دور انتخابات ریاست جمهوری افغانستان باقی ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمتر از 8 ماه دیگر به سومین دور انتخابات ریاست جمهوری افغانستان باقی مانده است.

احزاب و شخصیت‌های مستقل از ماه‌ها پیش رایزنی‌هایی را به همین منظور آغاز کرده‌اند و بر اساس خبرهای منتشر شده از هر جناح، کاندیداتوری حدود 17 نفر برای این انتخابات محرز یا محتمل شده است.

دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برای آشنایی بیشتر مخاطبان خود به تهیه اینفوگرافی از این کاندیداها اقدام کرده است.

در یک نگاه کلی می‌توان کاندیداهای دور سوم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان را به چهار جناح مختلف دسته بندی کرد: اپوزیسیون و جهادی‌ها، تکنوکرات‌ها، دولتی‌ها و کاندیداهای مستقل.

این دسته بندی بر اساس سوابق، دیدگاه‌ها و اظهارات هر یک از کاندیداها طراحی شده است و ممکن است یک کاندیدا را همزمان بتوان در 2 جناح قرار داد.

تصویر زیر اولین بخش از اینفوگرافی کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری افغانستان است و در بخش‌های بعدی از زوایای دیگر مشخصات کاندیداها بررسی خواهد شد.
برای دیدن اینفوگرافی کاندیداهای افغان اینجا کلیک کنید.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها