امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38729
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «هوشنگ یاری» قاری بین‌المللی قرآن کریم به مسابقات بین‌المللی قرآن ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «هوشنگ یاری» قاری بین‌المللی قرآن کریم به مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به میزبانی کشور اندونزی اعزام می‌شود.

بنا بر این گزارش این دوره از مسابقات از تاریخ 12 لغایت 17 شهریور‌ماه 1392 در جاکارتا پایتخت این کشور برگزار می‌شود.

به گزارش فارس پیش از این «هوشنگ یاری» به مسابقات بین‌المللی کشور سوریه اعزام و موفق به کسب مقام نخست این مسابقات شد.

یاری در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص سایر عنوان‌هایی که در مسابقات کشور‌های مختلف کسب کرده است، گفت: متأسفانه من در مسابقات بین‌المللی همواره با بد‌شانسی مواجه می‌شوم، زیرا تاکنون سه بار برای اعزام به مسابقات کشور‌های مختلف انتخاب اما حتی موفق به شرکت در مسابقات نشده‌ام.

وی در خصوص این ناکامی‌ها افزود: چند سال پیش برای شرکت در مسابقات هندوستان انتخاب و اعزام شدم اما در این کشور گفتند ما شرکت‌کننده دعوت نکرده‌ایم بلکه داور می‌خواهیم و من هم به جای مسابقه دادن داوری کردم، پس از آن به مسابقات بنگلادش اعزام شدم که متأسفانه پس از رسیدن به این کشور متوجه شدم اصلاً مسابقه‌ای در کار نیست، یک بار هم برای مسابقات تونس انتخاب شدم که درست موقع اعزام، این کشور دچار تحولات و بیداری اسلامی شد و به این کشور اعزام نشدم.
وی درباره اعزام جدیدش به به اندونزی نیز گفت: یک هفته است که در تهران به دنبال ویزای این کشور هستم و دائما در حال رفت و آمد به سازمان اوقاف و سازمان فرهنگ و ارتباطات هستم. 

یاری با بیان التماس دعا به مردم گفت: امیدوارم بتوانم به این مسابقات اعزام و در آنجا نتیجه لازم را کسب کنم.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار