امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38730
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در بخشی از متن این بیانیه آمده است: «دو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در بخشی از متن این بیانیه آمده است: «دو انفجاری که طرابلس و پیش از آن ضاحیه جنوبی بیروت را مورد هدف قرار داد با هدف برانگیختن فتنه مذهبی و شعله‌ور ساختن جنگ داخلی در لبنان رخ داد و دست جنایتکاری که این اقدامات را انجام داد، همان دستی است که جنایت‌های تروریستی در عراق و سوریه و ... را صورت می‌دهد؛ شکی نیست که عناصر جنایتکار تروریستی که دست به این‌گونه جنایات می‌زنند، عناصری هستند که از سوی امریکا، اسرائیل و برخی کشورهای منطقه هم‌پیمان آنها ساماندهی و حمایت می‌شوند.»

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در این بیانیه به شدت همه این عملیات تروریستی را محکوم و با نزدیکان شهیدان در طرابلس و ضاحیه ابراز همدردی می‌کند و از خداوند متعال برای آنها صبر مسألت دارد.

این بیانیه بار دیگر همه مسلمانان را به وحدت صف و متمرکز ساختن تلاش‌هایشان جهت ایستادگی در برابر توطئه‌های استکبار جهانی و اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی دعوت و بر ضرورت دوری از هر اقدامی که جنایتکاران تروریست را به اهدافشان در ضربه زدن به مقاومت اسلامی و شعله‌ور ساختن جنگ مذهبی در لبنان و تبدیل سرزمین مقاومت و پایداری یعنی لبنان به جایگاهی برای جنگ داخلی می‌رساند، فرا می‌خواند.

در پایان بیانیه آمده است که «از خداوند سبحان مسئلت داریم که کشورهای اسلامی به ویژه سوریه و لبنان را به سرمنزل امنیت، صلح، خیر و رفاه برساند و برای مسلمانان جهت مقابله با دشمنان صهیونیست و هم‌پیمانان غربی آن وحدت به ارمغان آورده و برای مسلمانان و مقاومت اسلامی، پیروزی محقق گرداند.»
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها