امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38738
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 64
یک منبع آگاه در شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ابهام در وضعیت ...

یک منبع آگاه در شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ابهام در وضعیت دانشگاه ایرانیان، گفت: شرایط دانشگاه احمدی‌نژاد در نخستین جلسه شورایعالی انقلاب فرهنگی مشخص می‌شود.

وی با اشاره به تعیین معاونان دانشگاه ایرانیان از سوی احمدی نژاد اظهار داشت: اگر قرار باشد بر اساس مصوبه آموزش عالی موسسات غیرانتفاعی و در چارچوب روال عادی قضیه دانشگاه ایرانیان نیز پیگیری شود باید ابتدا هیئت موسس این دانشگاه به تصویب شورایعالی انقلاب فرهنگی برسد، ولی با توجه به تبصره‌ای که در مورد دانشگاه ایرانیان وجود دارد اساسنامه این دانشگاه به تصویب وزارت علوم و بهداشت رسیده است و دیگر نیازی به تصویب شورایعالی انقلاب فرهنگی نیست.

این منبع آگاه با بیان اینکه وضعیت دانشگاه ایرانیان هنوز در ابهام است، عنوان کرد: اگر در جلسه اول شورایعالی انقلاب فرهنگی، اعضای این شورا به وضعیت موجود دانشگاه ایرانیان اعتراضی داشته باشند مجوز این دانشگاه دوباره بررسی می‌شود ولی اگر اعتراضی صورت نگیرد مشکلی برای فعالیت این دانشگاه نیست، بنابراین می‌توان گفت هنوز وضعیت دانشگاه احمدی نژاد مشخص نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها