امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38751
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 39
محمدابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ...

محمدابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه مجلس با رای عدم اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم ، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش ثابت کرد که فتنه را خط قرمز خود می‌داند، گفت: امیدواریم رئیس‌جمهور محترم در معرفی وزرای پیشنهادی سه وزاتخانه باقی‌مانده، از معرفی افراد موثر در فتنه 88 خودداری کند.

وی با بیان اینکه مجلس تحت هیچ شرایطی به فتنه گران رای اعتماد نخواهد داد، تصریح کرد: وزارت علوم و آموزش‌و پرورش برای مجلس بسیار مهم است و مجلس حاضر به کوتاه آمدن از اصول خود نیست.

نماینده مردم سنقر در مجلس با بیان اینکه فراموش کردن فتنه88 ظلم به انقلاب اسلامی و مردم است، اظهار داشت: برخی تصور می‌کنند با گذشت چند سال از فتنه 88، نمایندگان باید این واقعه را فراموش کنند در حالی برای حراست از انقلاب اسلامی باید همواره مانع حضور فتنه گران در مسندهای مهم کشور بود.

وی با بیان اینکه فتنه گران هیچ اعتقادی به نظام جمهوری اسلامی ایران ندارند، تاکید کرد: در صورتی که وزرای پیشنهادی برای سه وزارتخانه، نسبتی با فتنه88 داشته باشند، قطعا مجلس به آنها رای اعتماد نخواهد داد.

محبی در پایان گفت: رای اعتماد به افرادی که در فتنه88 میدان‌گردانی می‌کردند، توهین به مردم و خیانت به انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها