امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38766
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، محمدرضا منصوری در مراسم برگزاری آزمون بورد رشته‌های تخصصی دندانپزشکی که صبح امروز در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، محمدرضا منصوری در مراسم برگزاری آزمون بورد رشته‌های تخصصی دندانپزشکی که صبح امروز در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد گفت: 12 رشته تخصصی با امکانات وسیع دانشگاه علوم پزشکی تهران وجود دارد و چهار سال است که دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه آزمون بورد تخصصی را برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: امنیت این آزمون به خوبی برقرار است و طوری طراحی شده که افراد هم رشته کنار یکدیگر نمی‌نشینند و در این چهار سال نتایج آزمون مورد اعتراض کسی نبوده و ادعای تقلب در آزمون مطرح نشده است.

وی تصریح کرد: تا ساعت 14 امروز داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون بورد تخصصی فرصت اعتراض دارند. پس از تصحیح برگه‌های آزمون تا ساعت 19 امشب، نتایج قبول شدگان اعلام خواهد شد و فردا ازمون شفاهی برگزار می‌شود.

منصوری گفت: دو سال است که آزمون کتبی در روز دوشنبه برگزار می‌شود و از روز سه‌شنبه تا پایان هفته به دلیل افزایش فرصت، آزمون شفاهی برگزار می‌شود.

منصوری با اشاره به اینکه 10 نمره پژوهش در کنار آزمون شفاهی در نظر گرفته شده گفت: دستیارانی که در طول تحصیل مقاله منتشر کرده‌اند در این نمره پژوهش امتیاز خواهند داشت.

وی در مورد وضعیت اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: سالی یکبار فراخوان جذب اعلام می‌شود. از سال گذشته نیز طبق فراخوان امسال تعداد زیادی از اعضای هیئت علمی ثبت نام کردند و کارهای مقدماتی از قبیل وضعیت تحصیل، سن و ... انجام شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: گروهی که سال گذشته در فراخوان جذب هیئت علمی شرکت کردند، پرونده‌هایشان تشکیل شده و در هیئت جذب مطرح شده است. تاکنون 150 پرونده تشکیل شده است.

همچنین عباس منزوی، رئیس پژوهشکده علوم دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز گفت: رشته‌ها مشخص است دوره‌های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دندانپزشکی و مقطع دکترا در این سالها راه‌اندازی شده، 10 رشته تخصص بالینی و دو رشته فوق تخصصی دندانپزشکی به همراه چند رشته فلوشیب دندانپزشکی که در حال تصویب است نیز از نمونه‌های اقدامات انجام شده است.

وی گفت: در آزمون بورد تخصصی دندانپزشکی که امروز برگزار شد 429 نفر شرکت کرده‌اند. همه داوطلبان در این آزمون قبول می‌شوند فقط امتیازها متفاوت است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها