امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38774
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ علیرضا حیدری، رئیس کلانتری 131 شهرری در تشریح این خبر گفت: عصر روز گذشته در راستای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ علیرضا حیدری، رئیس کلانتری 131 شهرری در تشریح این خبر گفت: عصر روز گذشته در راستای اجرای طرح امنیت محله محور ماموران گشت انتظامی قرارگاه کیانشهر هنگام گشت زنی در خیابان قم محدوده شهر ری بودند که فردی سراسیمه به واحد گشت مراجعه کرد.

این مقام انتظامی گفت: شاکی که پوریا نام داشت به ماموران گفت: چند روز پیش از منزل برای رفتن به محل کارم در حال تردد بودم که فردی با تهدید چاقو راهم را بست و تلفن همراه، ساعت مچی و کیف پولم را به سرقت برده و متواری شد.

کلانتر 131 شهر ری افزود: شاکی ادامه داد، دقایقی قبل هنگام عبور در خیابان، متهم را که در حال پرسه زدن بود مشاهده کردم.

مأموران بعد از گرفتن مشخصات ظاهری متهم بلافاصله برای دستگیری سارق وارد عمل شده و به گشت زنی در آن محدوده پرداختند، که در این هنگام فردی را با همان مشخصات مشاهده کردند اما متهم به محض مشاهده پلیس قصد فرار داشت که با سرعت عمل به موقع ماموران دستگیر شد.

وی افزود: در بازرسی از متهم که «امیرحسین» نام داشت، یک قبضه چاقو و ساعت مچی شاکی و سه دستگاه تلفن همراه کشف شد که ماموران متهم را به همراه شاکی و اموال مکشوفه برای تکمیل پرونده و تحقیقات بیشتر به کلانتری انتقال دادند.

سرهنگ حیدری در پایان تصریح کرد: با انتقال متهم به کلانتری او مورد بازجویی قرار گرفت که مشخص شد نامبرده سابقه‌دار است و چندین مرتبه به اتهام سرقت و زورگیری بازداشت شده است که ماموران وی را برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها