امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38776
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی یکشنبه شب با عدنان منصور وزیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی یکشنبه شب با عدنان منصور وزیر خارجه لبنان ضمن محکومیت انفجارهای اخیر در این کشور، مراتب تسلیت خود و دولت جمهوری اسلامی ایران را به دولت و ملت این کشور اعلام کرد.
وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه با تاکید بر ضرورت حفظ هوشیاری در قبال توطئه‌های فتنه گر بین فرق اسلامی در منطقه بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران جهت رایزنی و تلاش برای جلوگیری از مخاطرات انحراف به ویژه افراط گرایی در جوامع اسلامی و منطقه، بر تعامل مشترک دو کشور در رفع بحران‌های منطقه‌ای تاکید کرد.
وزرای خارجه ایران و لبنان در پایان بر ضرورت توسعه مناسبات دوجانبه در تمامی زمینه‌ها بویژه همگرایی منطقه ای با هدف ارتقاء ثبات و امنیت تاکید کردند.
تنها دو انفجار تروریستی، پنجشنبه در طرابلس لبنان 45 کشته و بیش از 500 زخمی برجای گذاشت که بسیاری از مقامات و شخصیت‌های لبنانی با توجه به انفجار هفته پیش در ضاحیه جنوبی بیروت، هدف از این اقدام را ایجاد فتنه مذهبی میان شیعیان و اهل تسنن در لبنان و به راه انداختن مجدد جنگ داخلی در این کشور اعلام کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها