امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38777
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فلسطین(وفا)، «احمد البیتاوی» مدیرکل مجتمع پزشکی فلسطین در رام‌الله گفت که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فلسطین(وفا)، «احمد البیتاوی» مدیرکل مجتمع پزشکی فلسطین در رام‌الله گفت که در جریان درگیری بین نیروهای رژیم اشغال و شهروندان فلسطینی در اردوگاه قلندیا در شمال قدس، ۳ شهروند که هویت دو نفر از آنها «روبین زاید» (32 ساله) و «یونس جمال جحجوح» (22 ساله) و از اسرای آزاده در جریان تبادل اسرای شالیت است، در اثر تیراندازی نیروهای اشغالگر به شهادت رسیدند.

بر اساس این گزارش همچنین 15 نفر دیگر در اثر اصابت گلوله زخمی شده و گفته می‌شود که یکی از شهروندان به نام «جهاد اصلان» نیز به شهادت رسید و تعدادی از شهروندان نیز هدف شلیک گلوله پلاستیکی و گاز اشک‌آور قرار گرفتند.

شاهدان عینی گفتند که نیروهای اشغالگر بامداد امروز با هدف بازداشت یکی از جوانان به اردوگاه قلندیا یورش آوردند که ساکنان اردوگاه به مقابله با آنها برخاسته و نیروهای اشغالگر نیز با گلوله جنگی، پلاستکی، گاز اشک‌آور و بمب‌های صوتی پاسخ دادند و تعداد زیادی از افراد زخمی شده و به بیمارستان رام‌الله منتقل شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها