امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38789
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این شماره ماهنامه سروش کودکان داستان‌های گودال آب، دختر و پرنده و مورچه‌های ناقلا به قلم: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این شماره ماهنامه سروش کودکان داستان‌های گودال آب، دختر و پرنده و مورچه‌های ناقلا به قلم: فریبرز لرستانی، لاله جعفری و سیّدمحمد مهاجرانی منتشر شده است.

بخش‌های طنز این شماره مجلّه شامل: داستانک‌های با مزه‌ی جحا، شوخی‌های توتو و با هم بخندیم است. در صفحه‌ گزارش مجلّه سروش کودکان گزارشی با عنوان«اگر سینمای مخصوص بچّه‌ها داشتیم» چاپ شده است.

«قصه‌ی غول خودخواه» اثر اسکاروایلد را میترا لبافی برای این شماره از سروش کودکان ترجمه کرده است. حامزی پسر کنجکاوی است که دوست دارد حافظ محیط زیست باشد. او عاشق ایرانگردی است که با او می‌توانید در صفحه‌ی زمین من آشنا شوید. در صفحه‌ی «شوخی جدی» سروش کودکان، آمیزه‌ای از جملات تفکّربرانگیز و عبارات طنز آمیز، تضّادی جذّاب را خلق کرده است.

صفحه‌‌های یار مهربان، چیلیک و یه ذره دانش از بخش‌های دیگر مجلّه‌ این ماه هستند. سروش کودکان همچنین به مناسبت بیست و دومین سالگرد تولّدش با برگزاری مسابقه‌ای به 22 نفر جایزه می‌دهد.

سروش خردسالان شهریورماه منتشر شد

ماهنامه سروش خردسالان شماره‌ی 18 ویژه شهریورماه 92 برای خردسالان 3 تا 7 ساله منتشر شد. قصّه نمایش «یه پر یه برگ یه هویج» اثر منوچهر اکبرلو در صفحه‌ی 6 این شماره، هم بهانه‌ای برای قصّه‌گویی و هم منبعی برای تئاتربازی بچّه‌هاست. مجموعه‌ کتاب‌های ترانه‌بازی در صفحه‌ی 12 سروش خردسالان معرفی شده است.

«من هم‌بازی می‌خواهم» قصّه‌ای تصویری است که با تصویرگری نرگس دلاوری در صفحات 16 تا 18 قرار دارد و خردسالان با دیدن این تصاویر می‌توانند خودشان قصّه بسازند.

مادران می‌توانند داستانک «بستنی من» و شعرهای «یه دایناسور گم‌شده»،«باد و پرده» و «قار و قار و قار» را از صفحات این شماره برای فرزندان خردسالشان انتخاب و بخوانند.

«پسرک و پرها» نام قصّه‌ی تصویری دیگری است که مجید راستی نویسنده پیشکسوت آن را نوشته است. همچنین بچّه‌ها می‌توانند نقّاشی‌های خود و دوستانشان را در صفحات 14 و 15 این شماره مجله ببینند و لذّت ببرند.

علاقمندان برای تهیه  ماهنامه سروش خردسالان و ماهنامه سروش کودکان به کیوسک‌های مطبوعاتی سراسر کشور مراجعه یا برای اشتراک با شماره تلفن 88345067 واحد اشتراک تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها