امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38791
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فرهنگستان زبان و ادب فارسی، مجمع ذخائر اسلامی و موسسه تاریخ علم و فرهنگ، نخستین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فرهنگستان زبان و ادب فارسی، مجمع ذخائر اسلامی و موسسه تاریخ علم و فرهنگ، نخستین همایش بین‌المللی میراث مشترک ایران و هند را در تاریخ چهارم مهرماه سال جاری، برابر با 26 سپتامبر 2013، با هدف آشنایی با پژوهش‌های جدید در گستره ادب و فرهنگ ایران و هند، گفت‌وگو و تبادل نظر شرکت‌کنندگان در عرصه‌های پژوهشی، توجه خاص به حوزه‌های تطبیقی و میان‌رشته‌ای و همچنین ترغیب پژوهشگران جوان به عظمت ادبیات و تاریخ و فرهنگ مشترک ایران و هند، در شهر قم برگزار می‌کنند.

مهلت ارسال چکیدۀ مقالات و ثبت‌نام در این همایش به پایان رسیده است و علاقه‌مندانی که پیش از این تاریخ آثار خود را به دبیرخانۀ همایش ارسال کرده بودند، می‌توانند نتایج و اسامی پذیرفته‌شدگان را در تاریخ 18 شهریورماه، در وبگاه همایش بین‌المللی میراث مشترک ایران و هند مشاهده کنند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از زمان‌بندی و محورهای همایش مذکور و همچنین نتایج داوری مقالات، می‌توانند به اینجا مراجعه نمایند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها