امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38798
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مهلت نام‌نویسی در مسابقات قرآنی کارکنان دستگاه‌های فرهنگی کشور موسوم ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مهلت نام‌نویسی در مسابقات قرآنی کارکنان دستگاه‌های فرهنگی کشور موسوم به «تسنیم» به همراه مسابقات جدید سازمان دارالقرآن در رشته‌های حفظ و قرائت قرآن کریم موسوم به «تلاوت» تا 15 شهریور‌ماه 1392 تمدید شد.

دور گذشته مسابقات «تسنیم» در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد که طی آن «حبیب صداقت» از تهران به مقام نخست رشته قرائت و «پیمان ایازی» از مازندران به مقام اول رشته حفظ این مسابقات رسیدند.

با توجه به معرفی مهدی شایق نفر اول رشته قرائت مسابقات قرآنی جوانان مساجد موسوم به «مُدهامَّتان» به مرحله کشوری مسابقات سازمان اوقاف سال گذشته و درخشش وی در این مسابقات معرفی حبیب صداقت برگزیده اولین دور مسابقات تسنیم در رشته قرائت به این مسابقات در سال جاری نیز متصور بود که البته تاکنون در این خصوص از سوی مسئولان سازمان دارالقرآن اقدامی صورت نگرفته است. 

«یوسف افراش» معاون ارتباطات سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با فارس در رابطه با تمدید مهلت ثبت‌نام در این دو مسابقه گفت: بنا به درخواست برخی از استان‌ها و نهادهای فرهنگی کشور مهلت نام‌نویسی در این دو مسابقه تمدید شد، البته با توجه به اینکه اغلب شرکت‌کنندگان در روز‌های انتهایی مهلت ثبت‌نام، نام‌نویسی می‌کنند ما نیز تمدید مهلت نام‌نویسی را پیش‌بینی کرده بودیم.

مسابقات جدید سازمان دارالقرآن با ارائه سبکی جدید در اجرا تلاش خواهد داشت تا با لحاظ کردن توانایی درک مفاهیم قرآن در مسابقات حفظ و گنجاندن موضوع حفظ و مفاهیم در مسابقات قرائت نقطه آغازی برای جامعیت بخشی به توانمندی قاریان و حافظان قرآن باشد.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها