امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38810
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 114
عباس جدیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس،‌ با اشاره به اینکه اعضای شورای چهارم به این نتیجه رسیدند که در این شورا باید کمیسیون ویژه‌ای تحت عنوان ...

عباس جدیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس،‌ با اشاره به اینکه اعضای شورای چهارم به این نتیجه رسیدند که در این شورا باید کمیسیون ویژه‌ای تحت عنوان کمیسیون ورزش راه‌اندازی شود، اظهار داشت: قرار است بخش‌های ورزشی از کمیسیون فرهنگی شورای سوم جدا شود.

وی تصریح کرد: باید به موضوع ورزشی شهروندان توجه ویژه‌ای شود و در سراهای محلات پایگاه‌های ورزشی در بخش ورزش همگانی تدابیر مهمی اندیشیده شود.

جدیدی خاطرنشان کرد: خوشبختانه 4 عضو شورای شهر تهران از جمله علیرضا دبیر، هادی ساعی، حسین رضازاده و بنده از قهرمانان رشته‌های مختلف ورزشی هستیم و می‌توانیم در بخش ورزش تحولات خوبی را ایجاد کنیم.

منتخب مردم تهران در شورای چهارم گفت: کمیسیون ورزشی در آینده از نظرات کمیسیون‌های مختلف در شورا استفاده خواهد کرد و قطعاً کمیسیون ورزشی یکی از کمیسیون‌های پرکار در شورای چهارم خواهد شد.

وی در خصوص آخرین رایزنی‌های اعضای شورای چهارم برای تعیین شهردار تهران گفت: هم اکنون گزینه‌های مختلفی از جمله محمدباقر قالیباف، محسن مهرعلیزاده، محسن هاشمی رفسنجانی، صفدر حسینی، معصومه ابتکار، میرسلیم مدنظر برخی از اعضای شورای شهر برای شهرداری تهران هستند که در آینده قرار است هر کدام یک از این دوستان رزومه و برنامه‌های خود را برای شورای شهر ارسال کنند.

جدیدی تأکید کرد: در روز‌های آتی با بررسی برنامه‌های کاندیداهای شهرداری، فرد مورد نظر براساس شاخص‌ها مشخص شده و اعلام می‌شود که در این بین شانس قالیباف بالا است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها