امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38811
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیش از ظهر امروز در همایشی که به ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیش از ظهر امروز در همایشی که به مناسبت روز بسیج اصناف در مهدیه تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که بمب‌گذاری‌هایی که در سوریه صورت می‌گیرد از سوی چه کسانی طراحی می‌شود، اظهار داشت: این تروریست‌ها دست‌پرورده آمریکا هستند و تمام این بمب‌گذاری‌ها زیر سر آمریکا و اسرائیل است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه ممکن است این بمب‌گذاری‌ها در ظاهر به نام گروه‌های خاصی باشد اما در واقع به دست خود اسرائیل و آمریکا صورت می‌گیرد، تصریح کرد: آنها نمی‌خواهند منطقه آرام باشد و خطری آنها را تهدید کند، از این رو این جنایات زیر سر آنها شکل می‌گیرد.

نقدی همچنین درخصوص تهدیدات و عملیات روانی آمریکا برای حمله نظامی به سوریه نیز گفت: اینها توان ورود به جنگ جدید در منطقه را ندارند، زیرا نه توان اقتصادی‌شان اجازه می‌دهد و نه روحیه مناسب برای حضور در جنگ جدید را دارند. بنابراین این توان برای انها متصور نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها