امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38833
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 82
ابوالفضل اجلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: طی تیر و مرداد ماه سال 91 تعداد 8 هزار و 735 نفر از موزه رختشویخانه زنجان بازدید ...

ابوالفضل اجلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: طی تیر و مرداد ماه سال 91 تعداد 8 هزار و 735 نفر از موزه رختشویخانه زنجان بازدید داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری 27 هزار و 378 نفر از موزه رختشویخانه زنجان بازدید کرده‌اند، خاطر نشان کرد: تعداد بازدیدکنندگان در تیر و مرداد ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 200 درصد افزایش داشته است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با اشاره به آغاز دور دوم سفرهای تابستانی و حضور مسافران در نقاط مختلف استان زنجان، تصریح کرد: آمار بازدیدکنندگان از موزه‌های استان از رقم 36 هزار و 754 نفر به 41 هزار و 662 نفر افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه حضور گردشگران در استان زنجان سبب رونق و توسعه استان می‌شود، یادآور شد: تلاش برای بیشتر شدن گردشگران و بازدیدکنندگان از آثار تاریخی و جاذبه‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

اجلی با بیان اینکه استان زنجان در زمینه گردشگری از ظرفیت‌های بسیار زیادی برخوردار است، اضافه کرد: باید این ظرفیت‌ها و فرصت‌ها در راستای توسعه و رونق استان به کار گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه وجود جاذبه‌های مختلف گردشگری و وجود روستاهای هدف گردشگری در استان زنجان عامل مهمی برای توسعه به شمار می‌رود، ادامه داد: در این راستا برنامه‌ریزی‌های مختلفی صورت گرفته است.
انتهای پیام/73006/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها