امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38834
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا رضایی با اشاره به بازدید میدانی کارشناسان سازمان حج و زیارت از فرودگاه امام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا رضایی با اشاره به بازدید میدانی کارشناسان سازمان حج و زیارت از فرودگاه امام خمینی(ره)، گفت: نتیجه این بازدیدها این بود که تا نخستین روزهای پرواز زائران نمی‌توان امکانات لازم را در فرودگاه امام خمینی(ره) آماده کرد.

معاون حج، عمره و عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: فرودگاه مهرآباد دارای سالن مجزا برای استقبال و بدرقه کنندگان، پلیس، گذرنامه و گمرک مستقل، سالن بار مستقل و سالن پذیرایی و نگهداری زائران درصورت تأخیر در پرواز است.

رضایی افزود: این امکانات به هیچ وجه در فرودگاه امام خمینی(ره) وجود ندارد اما اگر مسئولان این فرودگاه بتوانند در این چند روز باقی‌مانده امکانات لازم را فراهم کنند، از انتقال پرواز حجاج به فرودگاه امام خمینی(ره) استقبال می‌کنیم.

وی اضافه کرد: البته فکر نمی‌کنم سالن مجزا در سال‌های آینده نیز آماده شود اما اگر بتوانیم پروازهای عمره را به تدریج به فرودگاه امام خمینی(ره) انتقال دهیم، مشکلات نیز به تدریج برطرف می‌شود و می‌‌توانیم برای انتقال پروازهای حج تمتع آینده نیز برنامه ریزی کنیم.

معاون حج، عمره و عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با اشاره به ارسال نامه‌ای به رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای عالی حج گفت: آخرین تصمیم این است که اگر کارشناسان شورای عالی حج، تصمیم بگیرند که پرواز زائران حج به فرودگاه امام خمینی(ره) منتقل شود، این کار به طور حتم صورت خواهد گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها