امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38842
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین حاجی بزرگی با اشاره به برگزاری مراسم اولین دوره اعطای جایزه حسن تحصیل در روز سه شنبه 5 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین حاجی بزرگی با اشاره به برگزاری مراسم اولین دوره اعطای جایزه حسن تحصیل در روز سه شنبه 5 شهریورماه، از اهدای 200 میلیون تومان جایزه در این همایش خبر داد و گفت: این جوایز از 800 هزار تومان تا 5 میلیون تومان به افراد براساس سطوح مختلف اهدا می‌شود که برای امسال 50 دانش آموز دبیرستانی، 20 دانش آموز هنرستانی، 40 دانش آموز مقطع راهنمایی، سه مخترع، 15 طلاب ممتاز و 30 دانشجو انتخاب شده‌اند.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی البرز با اشاره به اینکه چنین همایش‌هایی در سال های گذشته در سطح محدود برگزار می‌شد، افزود: اهدای جایزه در سال‌های قبل صورت می‌گرفت اما امسال در راستای احیای نیت واقف و همزمان با پنجاهمین سال اهدای این جایزه و براساس چارچوب‌های تعیین شده از سوی مرحوم البرز این همایش به شکل ملی برگزار می‌شود.

حاجی بزرگی برگزاری این همایش را به مثابه زدودن غبارها از روی نیت مرحوم البرز در خصوص این وقف برشمرد و گفت: برای اولین بار این همایش در راستای نیت واقف برگزار خواهد شد و افراد برگزیده نیز براساس اهداف تعیین شده مرحوم البرز و هماهنگی با مراجع مرتبط و ذی‌ربط انتخاب شده‌اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از تمام صاحب نظران و کارشناسان خواستاریم طرح‌ها و ایده‌های خود در چارچوب نیت واقف در خصوص نحوه و سازوکار انتخاب افراد و مسائل فرهنگی بنیاد را مطرح کنند که قطعاً از آنها استقبال خواهیم کرد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها