امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۱۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38855
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روسیه الیوم، «هیثم مناع» رئیس شورای هماهنگی معارضان سوری، هرگونه دخالت خارجی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روسیه الیوم، «هیثم مناع» رئیس شورای هماهنگی معارضان سوری، هرگونه دخالت خارجی در سوریه را رد کرد و گفت: دخالت در هر شکل و سطح تجاوز به وطن سوری‌هاست.

مناع با اشاره به اینکه برخی از طرف‌های بین‌المللی و منطقه‌ای منافع خود را در ادامه جنگ در سوریه تعریف می‌کنند، تصریح کرد که ادامه جنگ باعث خونریزی، از بین رفتن وحدت ملی و نابودی زیرساخت‌های سوریه می‌شود.

این معارض سوری خواستار خروج سریع افراد مسلح خارجی از سوریه شد.

مناع با محکوم کردن بکارگیری سلاح شیمیایی در سوریه، خواستار بازرسی مناطق جنگی توسط سازمان ملل شد.

وی در پایان، ژنو 2 و راه حل سیاسی را بهترین راه پایان خشونت‌ها در سوریه دانست و تصریح کرد که علاوه بر سوریه باید در سطح منطقه‌ای نیز حل سیاسی مشکلات باید در اولویت قرار گیرد.

روز گذشته نیز همزمان با افزایش تهدیدهای آمریکا علیه سوریه یکی از مخالفان سرشناس در ائتلاف مخالفان سوری با انتقاد از رویکرد همکارانش در درخواست برای حمله به سوریه به بهانه بکارگیری سلاح شیمیایی در ریف دمشق، گفت: برخی از دوستان به جای نگاه کردن به قربانیان، به باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا نگاه می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار