امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38859
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه صهیونیستی دبکا، نزدیک به منابع نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در گزارشی مدعی شد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه صهیونیستی دبکا، نزدیک به منابع نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در گزارشی مدعی شد که باراک اوباما به تیم بازرسان شیمیایی سازمان ملل اعلام کرده که حداکثر تا چهارشنبه نتیجه تحقیقات خود را منتشر کنند چرا که وی برای پیاده سازی طرح‌های خود، نمی تواند صبر کند.

بنابراین گزارش، قرار است از هفته آینده، حملاتی محدود و هدفمند توسط قوای غربی به اهدافی در سوریه ترتیب داده شود. این در حالی است که بیانیه‌های رسمی هنوز تصمیم قطعی اوباما را برای حمله به سوریه نشان نمی‌دهند.

عربستان سعودی مخالف حملات محدود بوده و خواستار حمله همه جانبه برای سرنگونی حکومت سوریه است. این احتمال نیز وجود دارد که پس از حملات محدود غرب، ارتش‌های عربی برای یکسره کردن کار حکومت سوریه وارد عمل شوند.

اخبار دبکا به‌صورت مستقل قابل تایید نیست اما این پایگاه صهیونیستی پیش‌تر بارها از مسائلی خبر داده است که در پشت پرده سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار داشته اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها