امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38863
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دور دوم هشتمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن از فردا ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دور دوم هشتمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن از فردا سه‌شنبه 5 شهریور‌ماه 1392 به مدت 20 روز آغاز می‌شود.

طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن بر اساس مصوبه 573 شورای عالی انقلاب فرهنگی همه ساله طی یک دوره و در چهار مرحله توسط دبیرخانه طرح که در سازمان دارالقرآن‌الکریم مستقر است برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده حافظان برادر در 13 و حافظان خواهر در 26 حوزه استانی تعیین شده در ارزیابی‌ها شرکت خواهند کرد.

بر اساس آئین‌نامه، حافظان در مرحله شفاهی طرح لازم است علاوه بر کسب امتیاز در بخش حسن حفظ، نصاب‌های لازم را در بخش‌های تجوید، صوت و لحن و وقف و ابتدا هم داشته باشند.

در مرحله هشتم این طرح بیش از 6 هزار و 500 نفر ثبت‌نام کرده‌اند و پس از برگزاری آزمون کتبی در تاریخ 20 اردیبهشت‌ماه 1392 و اعلام نفرات قبول شده در مرحله اول، 2 هزار و 500 نفر آمادگی کامل خود را جهت شرکت در آزمون نهایی اعلام کرده‌اند.

این درحالی است که به گفته یوسف افراش معاون ارتباطات سازمان دارلقرآن الکریم 3 هزارو 91 نفر مجوز ورود به مرحله شفاهی را با گذر از مرحله کتبی کسب کرده‌اند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار