امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3887
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 179
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، دادگاه عالی آمریکا امروز با درخواست ایالت آلاباما برای تجدیدنظر در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، دادگاه عالی آمریکا امروز با درخواست ایالت آلاباما برای تجدیدنظر در قانون مهاجرت که پناه دادن و حمل و نقل مهاجران غیر قانونی را جرم تلقی می‌کند، مخالفت کرد.

این در حالی است که دادگاه استیناف آمریکا نشان داد که ماده قانون پناه دهی با قانون فدرال در تضاد می باشد و به قوانین ثبت نام خارجی های دولت فدرال شبیه هستند که برای سیاست و اجرای قانون مهاجرت مسئولیت اصلی دارد. 

قانون مهاجرت در ژانویه 2011 تصویب شد که در عرض چند ماه با چالش های قانونی از سوی گروهی از شاکیان از جمله گروه های ذینفع، اتحادیه ها، ساکنان ایالت و مهاجران غیرقانونی و سپس وزارت دادگستری ایالات متحده که برای منع اجرای این قانون شکایت کرده و دادخواست تنظیم نمودند، مواجه شد.

«جان نینمن» معاون دادستان آلاباما، اظهار کرد که 9 ایالت دیگر نیز دادخواست هایی در حمایت از دادخواست آلاباما ،تنظیم و ارائه کرده اند.

این ایالات شامل آریزونا، کلرادو، فلوریدا، جورجیا، ایندیانا، کانزاس، میشیگان، اوکلاهما و کارولینای جنوبی هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها