امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38871
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهم‌ترین مباحث نشست هفتگی شهر کتاب به نسبت میان علم و اخلاق و سیاست چگونه است؟ چه نیازی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهم‌ترین مباحث نشست هفتگی شهر کتاب به نسبت میان علم و اخلاق و سیاست چگونه است؟ چه نیازی پژوهندگان و نویسندگان را برانگیخته است تا این همه کتاب و مقاله در بیست سال اخیر در باب اخلاق و علم، اخلاق و دین، اخلاق و سیاست و اخلاق حرفه‌ای و حتی اخلاق پژوهش نوشته شود؟ در کجا اخلاق و حقوق و دین به هم می‌رسند؟در جهان علم و مهندسی چه ملاحظاتی درباره‌ اخلاق وجود دارد؟ اختصاص دارد.

براساس این گزارش به تازگی کتاب «اخلاق در عصر مدرن»، اثر رضا داوری‌اردکانی منتشر شده که به پرسش‌های فوق پاسخ داده و نشان‌دهنده‌ توجه مؤلف به نگرانی‌های اخلاقی است که در همه‌ سطوح در جامعه دیده می‌شود.

نشست هفتگی شهر کتاب سه‌شنبه دوازدهم شهریور‌ از ساعت 16:30 به نقد و بررسی «اخلاق در عصر مدرن» اختصاص دارد که با حضور رضا داوری‌اردکانی، غلامحسین ابراهیمی‌دینانی، شهین اعوانی و محمدرضا بهشتی در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر(بخارست)، نبش کوچه سوم برگزار می‌شود و ورود برای علاقه‌مندان آزاد است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها