امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 24
۰۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38886
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایشی که مناسبت روز بسیج اصناف ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایشی که مناسبت روز بسیج اصناف در مهدیه تهران برگزار شد، اظهار داشت: این روز روز بزرگداشت بزرگ‌مردانی است که عالم کمتر نظیر آنها را به خود دیده است. 

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه کسانی که در بازار فعالیت می‌کنند شکل متعارف آن در دنیا این است که به مادیات توجه می‌شود، افزود: اما همین افرادی که مشغول به تجارت هستند به واسطه آشنایی با اسلام به قدری عظیم می‌شوند که خداوند آنها را با عظمت یاد می‌کند.

وی تأکید کرد: نمونه این افراد حاج صادق امانی، حاج مهدی عراقی، سید اسدالله لاجوردی و حاج طیب رضایی است که امسال بسیجیان اصناف با نام و یاد او سال خود را می‌گذراند.

سردار نقدی با بیان اینکه امروز با تهدیدها و تحریم‌های اقتصادی دشمن مواجه هستیم یادآور شد: برخی می‌خواهند اینطور وانمود کنند که پیشرفت اقتصادی با مبارزه و با یاد خداوند سازگار نیست و برای اینکه ثروت کشور زیاد شود و در اقتصاد پیش برویم باید از این موارد صرف‌نظر کرده و به ظلم و ظالم تن دهیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: 35 سال است که کشور در این شرایط پیشرفت کرده است؛ ما کجا بودیم و الآن کجا هستیم، پرتاب موشک به فضا در شرایط مبارزه شکل گرفت نه سازش.

وی در ادامه سخنان خود به کشور مصر و پیمان کمپ‌دیوید اشاره و اضافه کرد: آنها به ننگ پذیرش صهیونیست‌ها تن دادند و الآن از لحاظ اقتصادی کجا هستند و خود معتقدند که سازش مشکل آنها را حل نکرده است.

سردار نقدی با تأکید بر اینکه اقتصاد را می‌شود با فرهنگ شهدا پیش برد، افزود: شهدا حجت هستند و حرفهایی که زدند در بیان ولایت متجسم است و در تنفیذ حکم، رئیس‌جمهور نیز تأکید کردند که نباید دل به بیرون بست چرا که آنهایی که دل به بیرون ببندند وقتی با مشکل مواجه می‌شوند خلع سلاح خواهند شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بر همین اساس ظرفیت‌های ملت ایران را بسیار زیاد دانست و با تأکید بر تولید داخلی اظهار داشت: بازار در جهت مقابله با تحریم‌های غرب می‌تواند نقش‌آفرینی کند و همچنین باید کالای ایرانی را ترویج و قیمت‌ها را مدیریت کرد.

وی با بیان اینکه در عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی نقش بازار در فرهنگسازی از نقش یک رسانه بزرگ کمتر نیست، تصریح کرد: هم در عرصه اقتصاد و هم عرصه فرهنگ بازار می‌تواند نقش‌آفرینی داشته باشد و بسیجیان و اصناف همانطور که در دفاع مقدس درخشیدند امروز هم روز نقش آفرینی آنهاست.

سردار نقدی در پایان خاطرنشان کرد: وقتی یک بازاری هنگام نماز مغازه خود را تعطیل می‌کند شاید بیشتر از یک واعظ مردم را متوجه یاد خدا کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها