امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3889
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 174
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه عراقی «العالم»، برخی از فعالان حاضر در اعتصاب‌ها در استان الانبار عراق خبر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه عراقی «العالم»، برخی از فعالان حاضر در اعتصاب‌ها در استان الانبار عراق خبر دادند که در داخل برخی از چادرها سلاح‌های سبک و نیمه سنگین وجود دارد.

برخی از سران عشایر در استان الانبار که به دلیل ترس از مورد هدف قرار گرفتن توسط افراد مسلح خواستند نامشان فاش نشود اعلام کردند که تسلیحات نیمه سنگین و حتی سنگینی وجود دارد که افراد مسلح اقدام به جمع‌آوری آن کرده و آنها را در باغ‌های البوفراج در کنار جاده بین‌المللی و در حاشیه رود فرات پنهان کرده‌اند.

افراد مسلح به دلیل دور از دسترس بودن این باغ‌ها از نیروهای امنیتی، اقدام به استفاده از آن کرده و موفق شده‌اند که ارتش بزرگی را آماده سازی کنند که می‌تواند یک گردان کامل را نابود کند و ارتش عراق یا پلیس قادر نخواهند بود که با آنها مقابله کنند چون این افراد به منطقه کاملا آشنا بوده و دارای تسلیحاتی نظیر «بی‌کی‌سی» و موشک‌های ضد هوایی هستند.

این افراد می‌دانند که نیروهای امنیتی عراق با وجود تشکیلات مختلفی که دارند قادر به مقابله با این نیروها جز با جنگنده نبوده و بالگرد نیز قادر به مقابله با این افراد نیست چون به سادگی خواهند توانست که آن را سرنگون کنند بنابراین برای این اقدام به جنگنده‌های اف-16 یا میگ جنگی نیاز است.

این افراد مسلح قصد دارند کمربند امنیتی اطراف بغداد را مورد هدف قرار دهند و برای این کار می‌خواهند از عشایر همفکر با افراد اعتصاب کننده در استان انبار استفاده کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها