امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38892
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین نشست رسمی هیئت امنای بنیاد ایران‌شناسی، در دورِ جدید، با حضور آیت‌الله سیدمحمد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین نشست رسمی هیئت امنای بنیاد ایران‌شناسی، در دورِ جدید، با حضور آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای، ریاست بنیاد و تمامی اعضای حقیقی هیئت امنای بنیاد ایران‌شناسی و نیز آقای دکتر غلامعلی حدادعادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، به عنوان عضو حقوقی، برگزار شد.

در این جلسه آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای پس از ذکر خیری از مؤسس بنیاد، مرحوم دکتر حسن حبیبی، به دلایل ضرورت تشکیل این بنیاد و اهمیت فرهنگی، اجتماعی و راهبردی آن در راستای حفظ استقلال ملی و شناخت و معرفی هویت ایرانی- اسلامی ملت بزرگ ایران پرداختند.

همچنین اعضای دوره جدید فتح‌الله مجتبایی، رضا داوری‌اردکانی، غلامرضا اعوانی، محمدحسن نامی، حکمت‌الله ملاصالحی و محمدرضا مخبر دزفولی احکام خود را از ریاست بنیاد ایران‌شناسی دریافت کردند.

در ادامه این نشست اعضای هیئت امنای بنیاد ایران‌شناسی به بحث و بررسی درخصوص اقدامات ضروری و اولیه پرداختند و درخصوص احیای بنیاد و گسترش و عمق‌بخشی به کارهای پژوهشی، ارتباطی و بین‌المللی آن مطالبی را بیان داشتند.

تصمیمات مذکور برای اجرا به مدیریت امور اجرایی ابلاغ شد و صورتجلسه امور اداری و مالی نیز به تصویب حاضران رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها