امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38896
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 71
محمدحسین شیرین‌کار، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص برنامه‌های این کمیسیون اظهار ...

محمدحسین شیرین‌کار، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص برنامه‌های این کمیسیون اظهار داشت: روز گذشته از آقای حاجی‌بابایی وزیر پیشین وزارت آموزش و پرورش و آقای دانشجو وزیر قبلی وزارت علوم و تحقیقات به دلیل عملکرد 4 ساله آنها در این وزارتخانه‌ها تقدیر شد و آنها نیز گزارشی را در این خصوص ارائه دادند.

وی افزود: در ادامه جلسه مباحثی در خصوص سرپرستان جدید وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم و تحقیقات مطرح شد؛ اما تاکنون زمان مشخصی برای حضور این افراد در کمیسیون آموزش مجلس گرفته نشده است.

شیرین‌کار به دیگر برنامه‌های این کمیسیون اشاره کرد و گفت: بررسی پیش‌نویس طرح نظام آموزش و تربیت فنی‌وحرفه‌ای و رفع ابهامات موجود در طرح سنجش پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و آموزش عالی کشور از دیگر برنامه‌های کمیسیون آموزش مجلس در هفته جاری است.

وی ادامه داد: مقرر شده است آقای علیزاده سخنگوی شورای نگهبان در خصوص رفع این ابهامات در کمیسیون آموزش مجلس حضور داشته باشند تا طرح سنجش نهایی شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها