امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38900
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، گروه‌های فلسطینی با محکوم کردن جنایت قلندیا تاکید کردند که این جنایت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، گروه‌های فلسطینی با محکوم کردن جنایت قلندیا تاکید کردند که این جنایت نتیجه طبیعی ازسرگیری مذاکرات سازش با رژیم صهیونیستی است.

تشکیلات خودگردان مداخله بین‌المللی برای حمایت از ملت فلسطین را خواستار شد

«رامی حمدالله» نخست‌وزیر دولت انتصابی تشکیلات خودگردان جنایت نظامیان رژیم اشغالگر در اردوگاه قلندیا را که به شهادت 3 فلسطینی منجر شد، محکوم کرد.

وی به خانواده‌های شهدا و عموم ملت فلسطین این جنایت را تسلیت گفت و «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را مسئول کامل این جنایت دانست.

وی تاکید کرد که جنایت‌هایی از این دست، مداخله فوری و موثر جامعه جهانی به منظور وادار کردن اسرائیل به توقف تجاوزات مستمر خود و حمایت بین‌المللی از ملت فلسطین را می‌طلبد.

حماس: جنایت قلندیا نتیجه طبیعی مذاکرات سازش است

«سامی ابوزهری» سخنگوی جنبش حماس نیز با محکوم کردن این جنایت تاکید کرد که جنایت قلندیا نتیجه طبیعی مذاکرات با رژیم صهیونیستی است.

وی خواستار آن شد که دست مقاومت در کرانه باختری به منظور حمایت از ملت فلسطین، باز گذاشته شود.

جبهه آزادی‌بخش فلسطین: مذاکرات سازش متوقف شود

جبهه آزادی‌بخش فلسطین نیز جنایت اردوگاه قلندیا را محکوم و تاکید کرد که این جنایت‌ها جز با مراجعه به دادگاه کیفری بین‌المللی به منظور مجازات عاملان ارتکاب این جنایت علیه سرزمین و انسان‌ها، متوقف نخواهد شد.

«محمد السودی» عضو دفتر سیاسی جبهه آزادی‌بخش فلسطین گفت که جنایت قلندیا که پس از جنایت اردوگاه جنین رخ داد، می‌طلبد که مذاکرات سازش را متوقف کرده و برای تقویت وحدت ملی و مردمی برای مقابله با جنایت‌های مکرر رژیم صهیونیستی تلاش جدی انجام داد.

وی توقف مذاکرات سازش که در سایه آن تجاوز به اردوگاه قلندیا و پیش از آن نیز اردوگاه جنین و نیز توسعه شهرک‌سازی در قدس و کرانه باختری انجام می‌شود، خواستار شد.

گروه‌های ملی و اسلامی نیز توقف مذاکرات سازش را خواستار شدند

گروه‌های ملی و اسلامی در استان رام‌الله و البیره نیز تاکید کردند که راه مبارزه ملی ملت فلسطین برای بازپس گیری حقوق خود هرگز متوقف نخواهد شد و مقاومت مردمی و توسعه آن پاسخ به جنایت مکرر اشغالگران در چارچوب جنگ نامحدود رژیم صهیونیستی است.

گروه‌های ملی همچنین خواستار پایان دادن به دودستگی و احیای وحدت و درخواست از جامعه جهانی برای اقدام فوری به منظور متوقف کردن این جنایت‌ها علیه ملت و سرزمین فلسطین شدند.

بامداد امروز دوشنبه نظامیان رژیم صهیونیستی با یورش به اردوگاه قلندیا، 2 شهروند به نام‌های «روبین زاید»(32 ساله) و «یونس جمال جحجوح»(22 ساله) را که از اسرای آزاده در جریان تبادل اسرای شالیت است، به شهادت رسانده و 15 نفر دیگر را زخمی کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار