امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38902
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، محله‌ای از دمشق که هتل محل اقامت بازرسان سازمان ملل در آن واقع شده، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، محله‌ای از دمشق که هتل محل اقامت بازرسان سازمان ملل در آن واقع شده، هدف حمله راکتی قرار گرفت.

دستکم دو راکت به سمت این محله شلیک شده که یکی از آن‌ها در نزدیکی هتل «فور سیزنز» فرود آمده است. بازرسان سازمان ملل که برای انجام تحقیقات در مورد حملات شیمیایی به سوریه رفته‌اند، در این هتل اقامت دارند.

تلویزیون سوریه می‌گوید این راکت‌ها دست‌ساز بوده و گروه‌های تروریستی آن‌ها را شلیک کرده‌اند.

کارشناسان سازمان ملل که هفته گذشته برای بررسی سه مورد از حملات شیمیایی به سوریه رفته بودند، امروز برای بررسی حمله‌ای که چهارشنبه گذشته و همزمان با ورود آن‌ها به منطقه «غوطه» شرقی صورت گرفت، به این منطقه رفته‌اند.

کشورهای غربی دولت سوریه را به دست داشتن در این حمله متهم کرده‌اند. این در حالی است که بازرسان به دعوت دولت به سوریه رفته و اکنون نیز دولت با بازرسی از این منطقه برای روشن شدن حقایق موافقت کرده است. با این وجود آمریکا و انگلیس همچنان به بهانه‌جویی ادامه می‌دهند و مدعی‌اند که احتمالا مدارک حمله شیمیایی از بین رفته و نمی‌توان مشخص کرد کدام طرف عامل حمله بوده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها