امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3891
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «اسماعیل هنیه» طی سخنانی در مراسم ادای سوگند «محمد راتب» مسئول جدید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «اسماعیل هنیه» طی سخنانی در مراسم ادای سوگند «محمد راتب» مسئول جدید کار و امور اجتماعی در جلسه مجلس قانونگذاری گفت که اجرای این تعدیل به دلیل نیاز جامعه با هدف ارائه خدمات بهتر در سایه محاصره تحمیلی بر غزه صورت گرفت.

وی تاکید کرد که آنها با پایان دادن به دودستگی و دستیابی به وفاق ملی موافق هستند و ضرورت دارد که آشتی ملی بر اساس شروطی که در قاهره و دوحه بر سر آن توافق شده است، محقق شود و ما بر استمرار نظارت مصر بر آشتی تاکید کرده و از هر گونه تلاش عربی و اسلامی استقبال می‌کنیم.

هنیه همچنین اظهار داشت که ما به امیر قطر ابلاغ کردیم که از برگزاری اجلاس کوچک عربی با مشارکت حماس و فتح برای پایان دادن به دودستگی‌ها و نیز از تلاش‌های ترکیه در کنار مصر در این زمینه استقبال می‌کنیم.

نخست‌وزیر دولت منتخب فلسطین اشاره کرد که مشروط کردن آشتی به مذاکرات با رژیم صهیونیستی امری شکست‌خورده است و اولویت در این است که صحنه داخلی فلسطین سروسامان داده شود نه روابط با اشغالگران.

وی در ادامه بر تحقق آشتی و اجرای همزمان همه پرونده‌‌ها اعم از تشکیل دولت و پرونده‌های امنیتی، آشتی جمعی، انتخابات مجلس قانونگذاری، ریاستی و شورای ملی تاکید کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها