امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38911
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 97
محسن مهرعلیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه مجمع اصلاح‌طلبان شورای چهارم بنده را برای ارائه برنامه‌هایم به عنوان کاندیدای ...

محسن مهرعلیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه مجمع اصلاح‌طلبان شورای چهارم بنده را برای ارائه برنامه‌هایم به عنوان کاندیدای شهرداری امروز دعوت کرده‌اند، اظهار داشت: این جلسه بعد از ظهر امروز و با حضور اعضای اصلاح‌طلب در شورای چهارم تشکیل خواهد شد.

وی با اشاره به سرفصل‌های برنامه‌هایش برای شهرداری تهران گفت: ارائه خدمات با رویکرد اجتماعی و بر اساس فرهنگ محوری و توسعه پایدار از جمله برنامه‌های اصلی بنده است.

وی تصریح کرد: توسعه متوازن در همه ابعاد از جمله حوزه خدمات شهری، فرهنگی، اجتماعی و غیره باید مورد توجه مدیران شهری قرار بگیرد.

مهرعلیزاده خاطر نشان کرد: توسعه رفاه و آسایش و ارتقاء زندگی شهری شهروندان و همچنین توسعه ناوگان شهری، فضای سبز، فضای فرهنگی و همچنین توجه به خدمات مربوط به حوزه بهداشت از دیگر برنامه‌های اصلی بنده برای شهرداری تهران است.

کاندیدای شهرداری تهران افزود: توجه به مسئله مهم درآمد پایدار از دیگر برنامه‌های اصلی بنده محسوب می‌شود چرا که باید درآمدهای پایدار جایگزین درآمدهای ناپایدار شود تا فشارهای کمتری به شهروندان در خصوص پرداخت عوارض صورت گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار