امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38933
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی با اعلام این خبر در حاشیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی با اعلام این خبر در حاشیه نشست معاونان دانشجویی فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در ارومیه گفت: از رقم 210 هزار میلیارد تومانی پیش‌بینی شده در بودجه سالیانه سال 92، بیش از 50 درصد محقق شدنی نیست بنابراین دانشگاه‌های علوم پزشکی  کشور به تبع این وضعیت در مضیقه اعتبارات خواهند بود.

وی افزود: در عین حال معاونت‌های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی در صورت اختصاص بودجه وزارت در اولویت تخصیص اعتبار قرار می‌گیرند.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: از محل هدفمندی یارانه‌ها مقرر شده بود سال گذشته 5 هزار میلیارد تومان به نظام سلامت اختصاص یابد که این رقم محقق نشد و پیش‌بینی می‌کنیم با ادامه این روند کسری بودجه وزارت بهداشت تا پایان سال به رقم 7 هزار میلیارد تومان برسد.

وزیر بهداشت تصریح کرد: البته با توجه به اقداماتی که هم اکنون در دولت تدبیر و امید آغاز شده است امیدواریم رأس یک سال تا یک سال و نیم آینده از مشکلات اعتباری حوزه نظام سلامت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور کاسته شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها