امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38942
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  صدای روسیه،  وزارت خارجه آلمان اعلام کرد که هیچ اطلاعاتی درباره جاسوسی‌های آمریکا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  صدای روسیه،  وزارت خارجه آلمان اعلام کرد که هیچ اطلاعاتی درباره جاسوسی‌های آمریکا از سازمان ملل متحد و سفارتخانه‌های کشورها در سراسر جهان نداشته است.

سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به آخرین گزارش هفته‌نامه «اشپیگل» در مورد جاسوسی‌های سازمان امنیت ملی آمریکا(NSA) گفت: «ما در این مورد اطلاعاتی نداریم.»

بر اساس آخرین گزارش اشپیگل از سری افشاگری‌های این نشریه،  آژانس امنیت ملی آمریکا در تابستان 2012 به تاسیسات و سیستم کنفرانس ویدئویی داخلی سازمان ملل نفوذ کرده و از آن رمزگشایی کرده است.

به این ترتیب آژانس امنیت ملی آمریکا در طول سه هفته بیش از 458 مورد از ارتباطات سازمان ملل را رمزگشایی کرده است.

«ادوارد اسنودن» پیمانکار 30 ساله سابق آژانس امنیت ملی آمریکا دو ماه پیش در مصاحبه‌ای با روزنامه انگلیسی «گاردین» در هنگ‌کنگ پرده از برنامه جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا تحت عنوان «پریسم» برداشت و گفت که این برنامه به آژانس امنیت ملی آمریکا و «اف بی آی» اجازه می‌داده تا میلیون‌ها تماس تلفنی و ارتباطات اینترنتی شهروندان آمریکایی و حتی شهروندان کشورهای دیگر را مورد جاسوسی قرار دهند. این افشاگری جنجال بسیار بزرگی در آمریکا و حتی جهان به پا کرد و آمریکا خواستار استرداد اسنودن به واشنگتن شد اما اسنودن توانسته به صورت موقت در روسیه پناهندگی بگیرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار