امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38943
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 101
به گزارش فارس، در حمله تعدادی از مهاجمان مسلح به یک پایگاه ارتش در منطقه «تگاب» ولایت «کاپیسا» در شرق افغانستان، پنج مهاجم و یک عضو ارتش کشته ...

به گزارش فارس، در حمله تعدادی از مهاجمان مسلح به یک پایگاه ارتش در منطقه «تگاب» ولایت «کاپیسا» در شرق افغانستان، پنج مهاجم و یک عضو ارتش کشته شدند.

فرماندهی پلیس کاپیسا با تأیید این خبر اعلام کرد که صبح امروز تعدادی از شبه‌نظامیان طالبان در حمله به پایگاه ارتش با نیروهای دولتی درگیر شدند.

فرمانده پلیس کاپیسا بیان داشت که در این درگیری 2 ساعته تمامی مهاجمان و یک عضو ارتش کشته شدند.

در همین حال «ذبیح‌الله مجاهد» سخنگوی طالبان در بیانیه‌ای، ادعا کرد که در این حمله انتحاری تلفات و خسارات زیادی به نظامیان خارجی و افغان وارد شده است.

مأموریت گروه بازسازی لیتوانی در افغانستان پایان یافت

مأموریت گروه بازسازی نظامیان کشور لیتوانی امروز در ولایت «غور» در مرکز افغانستان به پایان رسید. آیساف با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که گروه بازسازی لیتوانی امروز طی مراسمی، پایگاه و مراکز خود را در ولایت غور به نیروهای افغان واگذار کردند.

در بیانیه تصریح شده است که گروه بازسازی نظامیان لیتوانی در سال 1384 در شهر «چغچران» مرکز ولایت غور به فعالیت آغاز کرده بود.

افغانستان برای آمریکایی‌ها ناامن است

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که هنوز هم وضعیت امنیتی افغانستان برای شهروندان آمریکایی پیچیده و ناامن است.

وزارت خارجه آمریکا از شهروندان این کشور خواست که در سفر به افغانستان با اختیاط کامل رفتار کنند.

حضور اعضای القاعده، طالبان و دیگر گروه های تروریستی از جمله تهدیداتی است که وزارت خارجه آمریکا از آن در افغانستان یادآوری کرده است.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار