امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38947
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه‌ای از 37 عنوان دفتر و نوشت‌افزار با نمادهای ایرانی و اسلامی طی آیین ویژه‌ای فردا در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه‌ای از 37 عنوان دفتر و نوشت‌افزار با نمادهای ایرانی و اسلامی طی آیین ویژه‌ای فردا در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر می‌شود.

فراخوان طراحی این نمادها از اسفند سال 1391 منتشر شد و بیش از 320 اثر تا پایان مهلت تعیین شده در اختیار مدیریت فروش و بازرگانی کانون قرار گرفت.

در این میان سه عنوان طراحی دفتر و سه طراحی نوشت‌افزار به عنوان برگزیده این مسابقه انتخاب شد ولی تعداد بیشتری از این آثار بر روی دفاتر و نوشت‌افزارها ثبت شده است.

بر همین اساس قرار است، ساعت 10 تا 12 صبح روز 5 شهریور 1392 در آیینی که در مرکز آفرینش‌های فرهنگی ‌هنری کانون تهران برگزار می‌شود، از این آثار رونمایی خواهد شد.

بر اساس فراخوان جشنواره، آثار باستانی، شخصیت‌های تاریخی، فرهنگی و حماسی، آیین‌ها، ترانه‌ها، لباس‌ها و تمامی عناصری که نمایان‌گر فرهنگ و هویت اصیل ایرانی، اسلامی باشد، می‌توانست دست‌مایه خلق این آثار قرار بگیرد و در عین حال بتواند سلیقه، علاقه‌ و نیازهای دانش‌آموزان و دانشجویان را تأمین کند.

مرتضی حیدری، مشاور اقتصادی مدیرعامل و مدیر فروش و بازرگانی کانون، پیشتر هدف از اجرای این طرح را تشویق خانواده‌های ایرانی به استفاده از تولیدات ملی و خرید محصولاتی عنوان کرده بود که به جای نمادهای خارجی، بر روی این اقلام حک شده باشد.

در آیین رونمایی از این آثار که جمعی از مسئولان فرهنگی نیز حضور خواهند داشت، سیدصادق رضایی مدیرعامل کانون و مرتضی حیدری مشاور اقتصادی مدیرعامل و مدیر فروش و بازرگانی کانون سخنرانی خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، سالن غدیر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون در خیابان حجاب تهران واقع شده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار