امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38954
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 54
علی اسماعیلی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به این سوال که طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر شما به همراه علی شجاعی صائین مدیر عامل خانه ...

علی اسماعیلی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به این سوال که طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر شما به همراه علی شجاعی صائین مدیر عامل خانه کتاب به دبی برای اخذ ویزای آمریکا و شرکت در اجلاس شابک منتشر شد، آیا این اخبار صحت دارد، اظهار داشت: 30 مرداد در اصفهان بودم، البته طبیعی است که ایران قصد دارد در اجلاس سالانه شابک شرکت کند و باید نمایندگانی از ایران برای اخذ ویزا اقدام کنند.

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به اینکه وزیر ارشاد در جریان این برنامه بوده و موافقت خود را برای شرکت در این اجلاس اعلام کرده است، تصریح کرد: تمامی معاونت‌های وزارت ارشاد برای برنامه‌ریزی‌های کاری خود باید از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کسب تکلیف کنند،‌ ما نیز همان‌طور که از وزیر ارشاد سابق برای اینگونه امور کسب تکلیف می‌کردیم، از وزیر ارشاد جدید نیز اجازه حضور در اجلاس سالانه شابک را گرفته‌ایم.

به گفته وی، ترکیب هیئت ایرانی این اجلاس به زودی پس از تأیید و موافقت وزیر ارشاد اعلام می‌شود و مدیرعامل خانه کتاب علی شجاعی صائین نیز به تازگی برای اخذ این ویزا با سفر به دبی اقدام کرده است.

به گزارش فارس در روزهای گذشته خبری منتشر شد که علی اسماعیلی معاون فرهنگی و علی شجاعی صائین مدیرعامل خانه کتاب 30 مردادماه برای اخذ ویزای آمریکا عازم دبی شدند. ظاهرا هدف از این سفر شرکت در اجلاس سالانه شابک است که ماه آینده در نیویورک برگزار می‌شود.

اسماعیلی پس از شرکت در این اجلاس بلافاصله برای شرکت در اجلاس «شابم» عازم واشنگتن خواهد شد. حضور در اجلاس سالانه شابک هرساله باحضور کارشناسان شابک و از جمله کارشناسان شابک خانه کتاب برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها