امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3896
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 186
سیدمهدی ایوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: آتش‌سوزی در بیشه حاج منعم شوشتر عمدی بوده است و در این باره دلایل زیادی وجود دارد ...

سیدمهدی ایوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: آتش‌سوزی در بیشه حاج منعم شوشتر عمدی بوده است و در این باره دلایل زیادی وجود دارد که به مسئولان مرتبط ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه تا کنون در سه روز گذشته چهار مورد آتش‌سوزی در این بیشه گزارش شده است، ادامه داد: در آتش‌سوزی‌های گزارش شده به دلیل عدم وزش باد مشکل خاصی رخ نداده و با اعزام تیم‌های مهار آتش به منطقه در این باره اقدام شده است ولی در صورتی که باد در زمان آتش‌سوزی با واقعه همراهی کند مشخص نیست که چه میزان خسارت به اراضی حاصلخیز و دارای گندم برداشت نشده وارد می‌شود.

ایوبی با اشاره به اینکه نیت فرد یا افراد از این آتش‌سوزی‌ها مشخص شده است، افزود: مشخص است که این فرد یا افراد برای تصرف زمین حاصلخیز بیشه در حال آتش‌سوزی گسترده در آن هستند و باید مسئولان مرتبط در این باره با اقدامات سریع و صحیح از این اتفاق جلوگیری کنند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شوشتر اضافه کرد: در موارد آتش‌سوزی ثبت شده در این بیشه همه تیم‌های موجود در سطح شهر شوشتر به ماموریت اعزام می‌شوند و در صورتی که مشکل آتش‌سوزی در مرکز شهر رخ دهد امکان خدمات‌دهی به شهروندان وجود ندارد و باید در این باره توجه لازم را داشت.

وی با اشاره به اینکه همه مسائل را برای شهرداری و مسئولان دیگر شهرستان گزارش داده‌ایم، خاطر نشان کرد: همه مشکلات را گزارش کرده‌ایم و تنها دستورات صادره را اجرا خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز جمعه آتش‌سوزی بزرگی در بیشه حاج منعم شوشتر اتفاق افتاد که با بسیج همه امکانات و صرف پنج ساعت زمان آتش در این بیشه خاموش شد.

در این حادثه بیش از 5 هزار متر مربع از بیشه حاج منعم به طور کامل نابود شده است و در روزهای گذشته نیز سه مورد آتش سوزی دیگر در این بیشه گزارش شده که همگی با حضور سریع آتش‌نشان‌های شوشتر مهار شده و از بروز خسارت جدی توسط این واقعه‌ها جلوگیری شده است.

انتهای پیام/72006/ر30/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها