امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38969
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 156
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ محمد مهدی کاکوان رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان تهرانی مبنی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ محمد مهدی کاکوان رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان تهرانی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حسابش پرونده‌ای در دادسرای ویژه جرایم رایانه‌ای تشکیل و جهت ادامه تحقیقات به پلیس فتا تهران بزرگ ارجاع شد.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: شاکی در تحقیقات پلیسی به مأموران گفت مبلغ 320 هزار تومان از حسابم بصورت غیر مجاز برداشت شده است که به دنبال دریافت اظهارات مالباخته پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اینترنتی قرار گرفت.

این مقام انتظامی اضافه کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مشخص شد مبالغ برداشت شده صرف خرید شار‍‍ژ تلفن همراه شده است لذا با استعلام از بانک مربوطه و همچنین شناسایی IP برداشت کننده از حساب هویت وی شناسایی و پس از اعلام هویت شخص برداشت کننده وجوه به شاکی؛ شاکی اعلام کرد نامبرده از خواهرزاده بنده است.

سرهنگ کاکوان به سایت پلیس گفت: با مشخص شدن هویت متهم ماموران با دستور قضایی فرد مورد نظر را دستگیر و به پلیس فتا پایتخت منتقل کرده و او را تحت بازجویی‌های پلیسی قرار دادند. متهم در خلال بازجویی‌های پلیسی به جرم خود اعتراف کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها