امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3897
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 254
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «احمد الزین» از علمای لبنانی گفت: تداوم جریان بیداری اسلامی منوط به اتحاد جهان اسلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «احمد الزین» از علمای لبنانی گفت: تداوم جریان بیداری اسلامی منوط به اتحاد جهان اسلام است.

وی در نخستین روز از مراسم اجلاس جهانی بیداری اسلامی در تهران گفت: اروپا با وجود جنگ‌های مختلف درنهایت به اتحاد رسید و ایالات گوناگون آمریکا نیز با هم متحد و ایالات متحده آمریکا را به وجود آوردند اما چرا تاکنون جهان اسلام نتوانسته به وحدت برسد؟

این عالم لبنانی با تاکید بر ضرورت وحدت امت اسلام تصریح کرد: شرع مقدس بر اتحاد مسلمین با هم تاکید کرده است که باید همگان در این مسیر حرکت کنند و این رمز تداوم جریان بیداری اسلامی است.

احمدالزین همچنین افزود: باید به مردم مسلمان ایران به خاطر وحدت و داشتن رهبری واحد همچون امام خمینی و پس از ایشان حضرت آیت الله خامنه ای تبریک گفت.

وی خطاب به گروه‌های سکولار و لائیک در جهان اسلام نیز گفت: بهتر است شما به این سوال فکر کنید که منافع جهان اسلام اقتضا می کند که ما با هم تفرقه داشته باشیم یا وحدت؟

این عالم لبنانی در پایان از مجاهدات سید حسن نصرالله در مبارزه با رژیم صهیونیستی تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار