امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38979
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یک منبع  امنیتی سوری در گفت‌وگو با «خبرگزاری فرانسه»، تأکید کرده که سوریه آماده هرگونه سناریوی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یک منبع  امنیتی سوری در گفت‌وگو با «خبرگزاری فرانسه»، تأکید کرده که سوریه آماده هرگونه سناریوی احتمالی است.

پس از ادعای مخالفان مبنی بر استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در غوطه الشرقیه، زمزمه دخالت نظامی غرب در سوریه بار دیگر بالا گرفت.

این در حالی است که کارشناسان سازمان ملل که هفته گذشته برای بررسی سه مورد از حملات شیمیایی به سوریه رفته بودند، امروز برای بررسی حمله‌ای که چهارشنبه گذشته و همزمان با ورود آن‌ها به منطقه «غوطه» شرقی صورت گرفت، به این منطقه رفته‌اند. کشورهای غربی دولت سوریه را به دست داشتن در این حمله متهم کرده‌اند.
 بازرسان به دعوت دولت به سوریه رفته و اکنون نیز دولت با بازرسی از این منطقه برای روشن شدن حقایق موافقت کرده است. با این وجود آمریکا و انگلیس همچنان به بهانه‌جویی ادامه می‌دهند و مدعی‌اند که احتمالا مدارک حمله شیمیایی از بین رفته و نمی‌توان مشخص کرد کدام طرف عامل حمله بوده است.
این در حالی است که بشار اسد رئیس جمهور سوریه در مصاحبه با یک روزنامه روس به غرب درباره هر گونه مداخله نظامی علیه این کشور هشدار داد و گفت: دخالت نظامی آمریکا در سوریه به شکست خواهد انجامید.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها