امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۲۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3898
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 189
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم در کتاب اشخاص و گروه‏‌ها در قرآن (محورهای کاربردی در رسانه ملی) مباحثی در زمینه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم در کتاب اشخاص و گروه‏‌ها در قرآن (محورهای کاربردی در رسانه ملی) مباحثی در زمینه دسته‌بندی شخصیت‌ها در قرآن، طرح و تبیین مسئله، پیامبرانی که نامشان در قرآن ذکر شده است، مردانی که عملکرد مثبت داشته‌اند، زنانی که عملکرد مثبت داشتند و شخصیت‏های گروهی ارائه شده است.

بیان کاربرد شخصیت‌های قرآن در زندگی فردی و اجتماعی و آشنایی با زندگی و خصوصیات شخصیت‌های قرآنی و استفاده در برنامه‌ها به‌عنوان ابزاری تبلیغی برای تقویت جنبه‌های دینی و معنوی از جمله اهداف نویسنده این کتاب است.

استفاده از الگوهای صحیح و مناسب با توجه به شخصیت‌های مثبت، پند و عبرت‌گیری از سرنوشت شخصیت‌های منفی، عاقبت هر گروه در برنامه‌سازی و بررسی ویژگی هر یک از شخصیت‌ها از نظر ابعاد مختلف فردی، اخلاقی، عقیدتی، تبلیغی و... برای شناخت کامل آنها و استفاده در برنامه‌سازی مستند را می‌توان از اهداف این کتاب برشمرد.

نویسنده این کتاب تلاش کرده است با بیان شخصیت‌های مثبت و منفی از مردان و زنان و بیان شناسه‌های مختلف زندگی آنها مانند شناسه‌های اسمی، رفتاری، اخلاقی، تبلیغی و... گامی در راستای معرفی آنها بردارد.

کتاب اشخاص و گروه‏ها در قرآن (محورهای کاربردی در رسانه ملی) توسط فاطمه شریفی تدوین شده و به همت مرکز پژوهش‌های اسلامی صدا و سیما در شمارگان هزار و 200 عدد و قیمت 92 هزار ریال منتشر شد.
انتهای پیام/78003/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها