امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38985
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تهیه کننده برنامه آن‌سوی ورزش با اعلام این که بخشی از این برنامه آموزشی و بخش دیگر اطلاعات و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تهیه کننده برنامه آن‌سوی ورزش با اعلام این که بخشی از این برنامه آموزشی و بخش دیگر اطلاعات و اخبار مسابقات جانبازان و معلولین را زیر پوشش تصویری قرار می‌دهد، گفت: آن‌سوی ورزش از 7 شهریور راس ساعت 19 از شبکه ورزش پخش خواهد شد.
شیروانی با تاکید بر این که، برنامه سازی در حوزه جانبازان و معلولان علاوه بر تغییر نگرش عمومی جامعه نسبت به پدیده معلولیت و افراد معلول در جهت مثبت، مسائل و مشکلات این قشر افراد را به عنوان «بزرگ‌ترین اقلیت جامعه» معرفی خواهد کرد، اظهار داشت: در صورت باور معلولان، آن ها می‌توانند در میدان‌های بزرگ جهانی خوش بدرخشند و ثابت کنند که معلولیت مساوی با محدودیت نیست.
وی با اشاره به این که این قشر از ورزشکاران پر افتخارترین کاروان‌های ورزشی در تاریخ ورزش ایران به شمار می‌روند، افزود: با وجود این که ورزش باعث سلامتی، انگیزه، امید و طولانی شدن عمر معلولان می‌شود، تاکنون کمتر به این عزیزان پرداخته شده است.
این برنامه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی افشین شیروانی، اجرای زینب پورابراهیم و تصویربرداری افشین پورکمری کاری از گروه  مستند به روی آنتن شبکه ورزش خواهد رفت.
دستیار تهیه کننده این برنامه حمید بهمنی است که خود در ماموریتی از سوی صدا و سیما به کربلا از ناحیه دو چشم جانباز شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها