امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39011
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک مقام تشکیلات خودگردان می‌گوید جلسه جدید مذاکرات سازش که قرار بود امروز در «اریحا» بین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک مقام تشکیلات خودگردان می‌گوید جلسه جدید مذاکرات سازش که قرار بود امروز در «اریحا» بین مقامات فلسطینی و اسرائیلی برگزار شود، در پی شهادت سه فلسطینی به دست نظامیان اسرائیلی در کرانه باختری، لغو شده است.

صبح امروز حمله نیروهای امنیتی اسرائیلی به اردوگاه فلسطینی‌ها در «قلندیا» در کرانه باختری منجر به بروز درگیری‌هایی شد که در جریان آن سه فلسطینی شهید و دستکم 19 نفر نیز مجروح شدند.

این اقدام صهیونیست‌ها واکنش «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان را در پی داشت. وی گفته است که این اقدام تبعاتی برای اسرائیل خواهد داشت.

یک مقام تشکیلات خودگردان به خبرگزاری فرانسه گفته است: دیداری که قرار بود امروز در اریحا برگزار شود، به دلیل جنایتی که اسرائیل امروز در «قلندیا» مرتکب شد، لغو شده است.

مذاکرات سازش از ماه گذشته بعد از وقفه‌ای سه‌ ساله آغاز شد و تاکنون چند دیدار بین مقامات تشکیلات خودگردان و رژیم‌صهیونیستی برگزار شده است. این دور از مذاکرات به دور از پوشش رسانه‌ای و پشت درهای بسته برگزار می‌شود و چارچوب زمانی 9 ماهه‌ای برای آن در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار