امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39016
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  آرش فنائیان ، طراح و مدیر هنری این پرفورمانس و سرپرست گروه اقلیم ، ضمن اعلام این خبر گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  آرش فنائیان ، طراح و مدیر هنری این پرفورمانس و سرپرست گروه اقلیم ، ضمن اعلام این خبر گفت: این پرفورمانس ، یک تجربه متفاوت هنری و فرصتی برای هنردوستان خواهد بود تا نگاهی متفاوت به آثار فاخر موسیقی داشته باشند که درآن قطعاتی به سبک های کلاسیک و فلامنکو در الحان ایران و جهان به اجرا خواهد رسید.
فنائیان دراین باره ادامه داد: این اجرا در پنج اپیزود مختلف طراحی شده و مخاطب دراین اپیزودها ، همزمان با شنیدن قطعات، حضور در فضایی متفاوت را با استفاده از یکی دیگر از حواس اش تجربه خواهد کرد. حس چشایی، بویایی، بینایی و محتمل واژه و ادبیات.
ماهگل سرشت احمدی ، نوازنده گیتار،  “Termeh or when I play classics”، کیانا وحیدی منش  ، با پیانو،  "Classic Lounge" ، امیر محمد امیدواران  ، با گیتار ،  “Aranjuez & some another” ، امیرصوته کشان  ، با پیانو ،   "Café with Mozart" و هیمن قادر زاده ، با گیتار ، "Piece of Passion  را اجرا  خواهند کرد.
هر یک از این نوازندگان، بخش های موثری از اولین آلبوم موسیقی خود را دراین پرفورمانس به اجرا خواهند گذاشت.
آرش فنائیان درپایان خاطر نشان کرد : برنامه ریزی ما بر این منوال است که این رویداد هنری توسط عوامل اجرایی اقلیم تا انتهای تابستان برگزار شود.
 آرش فنائیان پیش از این تجربه کارگردانی نمایشنامه «آژی دهاک» اثر «بهرام بیضایی»  و مدیریت هنری و آهنگسازی کنسرت های «نور زمستانی» و «آبی عمیق» ، که توسط گروه موسیقی «آرشاما» و به سرپرستی و آهنگسازی خود آرش فنائیان اجرا شدند را در کارنامه هنری اش دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها