امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39018
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در احکامی، رئیس سازمان سینمایی، معاون هنری و معاون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در احکامی، رئیس سازمان سینمایی، معاون هنری و معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه را منصوب کرد.

حجت‌الله ایوبی طی حکمی از سوی علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رئیس سازمان سینمایی انتخاب شد.
در متن حکم علی جنتی خطاب به ایوبی آمده است: نظر به مراتب علمی و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون وزیر و رئیس سینمائی و سمعی و بصری منصوب می‌شوید.
امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و توانمند در رشد و اعتلای سینمای متعهد ایران , تقویت انسجام در حوزه هنر هفتم ، ایجاد فرصت های جدید برای حضور فعال در جشنواره های بین المللی ، پرورش استعدادهای جوان ،حمایت از آثار برجسته سینمائی و بازنگری در ساختار مدیریت سینمائی موفق و موید باشید.
(حجت‌اللّه ایوبی) از سال 1388 رئیس موسسه فرهنگی سازمان اکو بوده است. حجت‌اللّه ایوبی دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکترای علوم سیاسی از دانشگاه لیون 2 و نیز مدرک کارشناسی ارشد معارف اسلامی و علوم سیاسی از دانشگاه امام صادق است.
ایوبی سمت‌هایی چون مدیرکل آموزش دانشگاه امام صادق (ع)، مدیر کل پژوهش های سیاسی سازمان صدا و سیما، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در فرانسه، معاونت اجتماعی وزارت کشور و معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور را در کارنامه خود دارد.

همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی علی مرادخانی را به عنوان معاون امور هنری این وزارتخانه منصوب کرد.
در متن این حکم آمده است:نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی در رشته های مختلف هنری به موجب این حکم به سمت معاون امور هنری منصوب می شوید. امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد در رونق بخشیدن به فعالیت های هنری ، حمایت از تولید آثار و محصولات هنری ، تقویت نهادهای صنفی و توسعه حضور فرهنگی هنری ایران در جهان موفق و موید باشید.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه انتصابات امروز «علی اصغر کاراندیش مروستی» را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه منصوب کرد.
در متن حکم علی جنتی آمده است: امید می رود با استعانت از خداوند متعال و همکاری و هماهنگی با کلیه معاونت ها و سازمان های وابسته و سایر واحدهای وزارت در برنامه ریزی و اجرای قوانین و مقررات مالی و محاسباتی و انجام سایر وظایف محوله موفق و موید باشید.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها