امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39047
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 171
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزرات کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در اولین ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزرات کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در اولین انتصاب خود به عنوان وزیر کشور طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین سید رضا اکرمی را به عنوان مشاور عالی وزیر در امور روحانیت و رئیس شورای فرهنگی وزارت کشور منصوب کرد.

بر اساس این گزارش، متن کامل این حکم به شرح زیر است؛

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید رضا اکرمی
سلام علیکم
نظر به سوابق ارزشمند علمی و دینی، شناخت و تجارب مؤثر و کارآمد در امر آموزش و مسائل فرهنگی به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان مشاور عالی وزیر در امور روحانیت و رئیس شورای فرهنگی وزارت کشور منصوب می نمایم.

عنایت وامعان نظر به امر توسعه فرهنگی در وزارت متبوع و برنامه ریزی برای برگزاری شایسته و مطلوب فعالیت‌ها و مناسبت های مذهبی و ارتقاء بینش فرهنگی کارکنان، ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، برقراری ارتباط پویا با روحانیت معزز و حوزه های علمیه از جمله مواردی است که انشاء الله با درایتی که درحضرتعالی سراغ دارم نسبت به آن اهتمام وی‍ژه خواهید داشت.

بدیهی است کلیه شوراها و ستادهای فعال در حوزه فرهنگی شامل شورای امر به معروف و نهی از منکر، شورای اقامه نماز و ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی ستاد وزارت کشور و استانداریها در ذیل شورای فرهنگی و تحت مدیریت جنابعالی به انجام وظیفه خواهند پرداخت.

توفیقات جنابعالی را از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور» انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار