امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39052
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 67
حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی کشور در خصوص مهم‌ترین اولویت‌هایش در نخستین نشست مطبوعاتی‌اش به خبرنگاران فارس و ایلنا گفت:‌ بزرگترین اولویت من ...

حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی کشور در خصوص مهم‌ترین اولویت‌هایش در نخستین نشست مطبوعاتی‌اش به خبرنگاران فارس و ایلنا گفت:‌ بزرگترین اولویت من شنیدن است و سراپا گوش هستم تا اینکه همه حرف‌ها را بشنوم و با حوصله و با استفاده از خرد جمعی و تدبیر سینمای ایران را به مسیر واقعی خودش برگردانیم.
 
وی ادامه داد: من فکر می‌کنم سینمای ایران امروز بیش از همه بخش‌های دیگر نیاز به تدبیر دارد تا بتوانیم همراه با هم تصمیمات عاقلانه بگیریم تا سینمای ایران به جایگاه واقعی خودش برسد. ان‌شاءالله  اختلافات به حداقل برسد و به مسیری برسیم که سینمای  ایران بتواند درست حرکت کند.
 
ایوبی همچنین در پاسخ به این سؤال که امروز ضلع سومی هم به مدعیان سینمای ایران اضافه شده و هر سه گروه قانون را به عنوان ملاک عمل خود می‌دانند و نظرش در ارتباط با درگیری‌های  اخیر سینماگران در سینمای ایران چیست، گفت: من مطمئنم که خیلی از این درگیری‌ها، درگیری‌های سطحی و ظاهری است و ان‌شاءالله وقتی به متن برسیم و حاشیه را کنار بگذاریم به زودی وحدت در خانواده سینما را جشن خواهیم گرفت.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها